www.bwevent.pl
mail: info@bwevent.pl
facebook.com/BlackAndWhiteAgencjaEventowa

piątek, 1 marca 2013

Jak chodzić po wybiegu?

Sztuka poprawnego chodzenia po wybiegu jest najważniejsza w pracy modelki, zawsze przed pokazem / konkursem każda agencja sprawdzi jak modelka chodzi w butach na obcasie. Zasady catwalk to podstawa, więc postaramy się dać Wam kilka cennych tipów. Przede wszystkim modelka musi mieć proste plecy, biodra lekko wypchnięte do przodu, a broda uniesiona delikatnie do góry. Pamiętać należy o rękach by na wybiegu nie wyglądały sztucznie - często przy pierwszym razie na pokazie towarzyszy Wam stres i nie wiecie co zrobić rękami. Trzeba trzymać je luźno, bardziej z tyłu. Jeśli macie zbyt duży strój, wtedy złapcie się w pasie. Gdy prezentujecie spodnie możecie włożyć jedną bądź obie ręce do kieszeni. Stopy stawiamy pewnie, energicznie. Na końcu wybiegu by zaprezentować kolekcje którą modelka ma na sobie należy przenieść ciężar ciała z jednej na drugą nogę. Gdy idziemy po wybiegu nie robimy żadnych min, nie uśmiechamy się - chyba że klient sobie tego zażyczy.
Często zgłaszają się do nas osoby które chcą nauczyć się chodzić, prezentować się itp. dlatego z potrzeby rynku prowadzimy szkolenia - wystarczy się do nas odezwać i zorganizujemy specjalny kurs na życzenie i potrzeby klienta.
Nauka chodzenia po wybiegu Szkolenia Kursy Prezentacja Organizacja Modelki Konkursy Hostessy Lublin Kielce Warszawa Rzeszów Chełm

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza